Друга таємна кімната

Ціною у життя.

"Отож. перша сходинка до пошуку заповітного каменя пройдена! Зловісному Волдеморту не вдалося обхитрити та заплутати тебе. Ти не злякався а ні підступних запитань, а ні безмежного океану інформації у Всесвітній мережі. Попереду тебе чекають не менш дивовижні історії. "

Гаррі Поттер

     Ось одна із таких легенд. Одного погожого дня
шведський хімік-фармацевт зайшов у свою лабораторію. Настрій у нього був пречудовий, адже вважав себе успішною людиною. Продаж ліків забезпечував  непоганий прибуток, а улюблена справа - хімічні експерименти, приносила задоволення. Його поважали у наукових колах, бо раніше нікому не вдавалося відкрити таку кількість неорганічних та органічних речовин.  За видатні досягнення в області хімії він був обраний дійсним членом Шведської королівської Академії наук, будучи єдиним ученим, який удостоївся цієї честі, не маючи вищої освіти. Та й особисте життя складалося вдало. Два дні минуло, як він взяв собі за дружину гарну жіночку. Приводом гарного настрою нашого героя було також передчуття, що сьогодні він відкриє світу ще одну невідому речовину. Декілька маніпуляцій і ось дослідник уже тримає у поїдених лугами та обпалених кислотами руках пробірку з прозорою рідиною. Це була нова, відкрита ним кислота! Як і годиться справжньому вченому, він відкрив журнал і почав описувати властивості. Коли підніс пробірку до носа, то відчув приємний п'янкий фруктовий запах. Ця обставина додала йому наснаги та бажання працювати далі. Наступним кроком потрібно було вказати смак, як це робило більшість тодішніх вчених. Бідолаха спробував декілька крапель і відразу відчув слабкість, головний біль, нудоту та біль у животі. Тіло почало здригатися від страшних судом. Смерть наступила через декілька хвилин від гострої серцево - судинної недостатності та зупинки дихання. 



"Моє вітаннячко! Я - Герміона Грейнджер, подружка Гаррі Поттера. Сьогодні я допоможу тобі пройти випродування. Якщо ти здогадаєшся, про якого хіміка йде мова, то легко довідаєшся, яка кислота його вбила, дізнаєшся який  запах відчув вчений. На безмежних просторах Всесвітньої мережі знайдеш інформацію коли і хто застосовував сполуку вперше як бойову отруту,з якою метою використовували речовину в деяких штатах США до 1999 року і чому ні в якому разі при консервації компоту із абрикосів та слив не можна  фрукти просто заливати окропом без кип'ятіння. Потім тобі необхідно за допомогою вебсервісу http://bighugelabs.com/motivator.php створити демотиватор з попередженням про небезпеку пробувати незнайомі речовини на смак. Своє творіння помісти на дошку практичного завдання Padlet, яка знаходиться внизу сторінки. 

  Завдання не просте, але я протяну тобі руку допомоги. Звичайно ж ти отримаєш підказку та цілих дві інструкції. За допомогою інструкції №2 ти навчишся створювити демотиватор, а Інструкція №3 підкаже, як його помістити на дошку практичного завдання."






Немає коментарів:

Дописати коментар