Безпека в Інтернеті



     

  От він, холодний сірий спокусник, стоїть на робочому столі й вабить миготливим екраном. Для починаючих користувачів він вселяє страх і жах, для досвідчених працівників – це знаряддя праці, а в домашній обстановці – друг і загальний улюбленець. Ми любимо його й лаємо, але обійтися без нього вже не зможемо. Давно пройшло той час, коли комп’ютери були чимсь екзотичним і користуватися ними міг лише вузьке коло фахівців.


   Уміння працювати на комп’ютері стає одним з головних вимог до кваліфікації працівника, і, імовірно, уже зовсім незабаром обчислювальна техніка знайде своє застосування в тих галузях, де вона поки не одержала широкого поширення. Для багатьох людей комп’ютер уже давно не розкіш, а необхідний предмет домашньої або робочої обстановки. Це чудо техніки виконує стільки функцій і операцій, що заміняє собою телевізор, музичний центр, відеомагнітофон, друкарську машинку, бібліотеку й т. д.

  
  Але комп'ютер з Інтернетом є не лише чудовим інструментом навчання та розваги, а й містять у собі реальну небезпеку








  Виконуючи веб-квест не забувайте про правила безпечної поведінки у всесвітній мережі:

1. Я не надаватиму ніякої особистої інформації (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків) без згоди батьків.

2. Якщо я отримаю інформацію, яка примусить мене почуватися некомфортно, я одразу розповім батькам або комусь із дорослих про це.

3. Я ніколи не погоджусь зустрітися з тим, з ким я познайомився/ познайомилась в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Якщо я буду зустрічатися, то це буде людне місце, і я запрошу кого-небудь з батьків чи добре знайомих людей.

4. Я ніколи не вишлю свої фото людині, з якою я познайомився-познайомилась через Інтернет, не порадившись з батьками.

5. Я не буду відповідати на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому

6. Ми встановимо з батьками правила роботи в Інтернеті: час моєї роботи в Інтернеті;області відвідування Інтернету (сайти, блоги).


Будьте уважними!

Не станьте жертвами шахраїв!Памятайте: комп’ютер створений для того, щоб служити вам,а не для того, щоб Ви стали його рабом!


Список використаних джерел:

Немає коментарів:

Дописати коментар